Gięcie

Radbend jest wiodącym rozwiązaniem do programowania gięc na giętarki. Zintegrowany z RADAN 3D, umożliwia wczytywanie między innymi plików z SolidWorks oraz Autodesk Inventoris i zasymulować pełen proces gięcia. Radbend automatycznie wykonuje operacje, które standardowo wykonuje się manualnie. Radbend jest odpowiedzią na potrzeby rynku w procesie gięcia, w którym najważniejszym aspektem jest wykrywanie kolizyjności oraz optymalizacji doboru narzędzi. Te aspekty pozwalają na znaczne skrócenie czasu wdrożenia detalu do produkcji. 

Radbend obsługuje takie maszyny jak Accurpress, Adira, Amada, Baykal, Byeler, Bystronic, Cincinnati, Durma, Edwards Pearson, Finn-Power, LVD, Pullmax, Safan, Trumpf, Yawei i wiele innych.
 
RADAN Radbend Image

Radbend

Radbend jest zintegrowanym dopełnieniem RADAN 3D i poszerza ofertę rozwiązań RADAN, dedykowanych do obróbki blach, poprzez możliwość programowania gięć na giętarkach.
RADAN 3D Image

3D

RADAN 3D jest wysoce efektywnym i prostym w obsłudze rozwiązaniem 3D, do modelowania pojedynczych elementów blaszanych bądź pełnych złożeń.