O Nas

Firma Verashape przedstawiciel firmy Hexagon Manufacturing Intaligance w Polsce poszukuje wykwalifikowanych specjalistów. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwinięciem swojej kariery w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej zachęcam do aplikowania na stanowisko:

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Szkolenia w kraju i za granicą,
  • Udział w konferencjach branżowych,
  • Wysokie wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
  • Duża baza istniejących klientów,
  • Stały dopływ nowych leadów generowanych przez dział przedsprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa Multisport, opieka medyczna Luxmed

Area Sales Manager

Miejsce pracy: Wrocław / Poznań / Rzeszów

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rozwiązania PLM (CAD/CAM/CAE/ERP) do branży przetwórstwa blach,
  • Utrzymanie bardzo dobrych relacji z istniejącymi klientami,
  • Utrzymanie bardzo dobrych relacji z partnerami businessowymi z branży przetwórstwa blach (producenci i dystrybutorzy maszyn, narzędzi, normaliów do przetwórstwa blach,
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą,
  • Aktywna w współpraca z działem technicznym w zakresie technicznej obsługi klientów,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość branży wytwarzania elementów blaszanych (Sheet Metal),
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Wysokie kompetencje komunikacji i nastawienie na osiągniecie celu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy handlowca lub osoby technicznej producentów lub dystrybutorów, wycinarek laserowych, wykrawarek, pras krawędziowych, oprogramowania CAM do obróbki blach,
  • Posiadasz doświadczenie w ofertowaniu lub pracujesz u jednego z producentów.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@verashape.com (W celu rozpatrzenia Państwa podania, CV musi zawierać aktualną klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji. W CV prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez VERASHAPE Sp. z o. o. Sp. k., z siedzibą w Tajęcina 105, 36-002 Rzeszów – Jasionka, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).