Kariera
Kariera

Inżynier ds. wdrożeń oprogramowania CAD/CAM

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
- wdrożenia oprogramowania CAD/CAM u klientów.
- pomoc techniczna (Helpdesk).
- prowadzenie szkoleń dla Klientów.
- prowadzenie prezentacji oprogramowania dostosowanych do potrzeb Klienta.
- uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie CAD/CAM.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (Politechnika).
- wiedza na temat oprogramowania CAD/CAM oraz maszyn CNC.
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- gotowości do częstych wyjazdów służbowych.
- chęć nauki nowych technologii i samorozwoju zawodowego.
- twórczy umysł – chęć szukania nowych rozwiązań.
- czynne prawo jazdy kat . B.

Mile widziane:
- znajomość programowania Visual Basic .NET lub #C.
- doświadczenie na stanowisku technologa, programisty lub operatora maszyn CNC.

Oferujemy:
- profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą.
- pracę w wiodącej na rynku firmie.
- pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole.
- możliwości rozwoju zawodowego.
- atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pakiet świadczeń socjalnych (Multisport, prywatna opieka zdrowotna).
- Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@radancnc.pl (w tytule wiadomości wpisując: Inżynier ds. Wdrożeń oprogramowania CAD/CAM).

W celu rozpatrzenia Państwa podania, CV musi zawierać aktualną klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji. W CV prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez Spółkę VERASHAPE Tomasz Szymański, z siedzibą w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 27a, 35-111 Rzeszów, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Konsultacje