Radan - Kariera

Inżynier Sprzedaży Systemów CAM

Miejsce pracy:

Rzeszów, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Śląsk, Wrocław

Region:

Podkarpackie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, śląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż oprogramowania CAM w wyznaczonym regionie;
  • Poszukiwanie i budowanie wzajemnych relacji z Klientami;
  • Prowadzenie procesu sprzedaży oprogramowania EdgeCAM lub Radan poprzez kompletne, zakończone sukcesem prezentacje, dostosowane do po­trzeb klientów;
  • Uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie EdgeCAM lub Radan

Wymagania:

  • Umiejętność  prowadzenia procesu sprzedaży wysokiej klasy oprogramowania do wytwarzania CAM
  • Umiejętność  oceniania proble­mów Klientów oraz prezentowania oprogramowania EdgeCAM lub Radan
Profil idealnego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • Umiejętność posługiwania się systemem CAM, w szczególności programem EdgeCAM;
  • Zdolność identyfikacji i dotarcia do kluczowych osób podejmujących decyzje po stronie Klienta
  • Zdolność identyfikowania problemów tech­nicznych, umiejętność wyrażania i demonstrowania rozwiązań z wykorzystaniem technik multimedialnych;
  • Umiejętność analitycznego, ekonomicznego myślenia;
  • Samodyscyplina i motywacja do osiągnięcia sukcesu;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
Elementy szczególnie preferujące kandydata:
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów branży technicznej (w szczególności produktów CAD/CAM);
  • Dobra znajomość rynku firm produkcyjnych specyficznych dla oprogramowania Edgecam i Radan w regionie;
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży w firmach pro­dukcyjnych i projektowych, w branży przemysłowej;
Oferowane narzędzia wspomagające realizację procesu sprzedaży:
  • Pełna, najwyższa wersja oprogramowania Edgecam lub Radan, narzędzia finansowania zakupu; szkolenia dla Klientów, wsparcie techniczne w zaawansowanych prezentacjach;
  • Samochód, laptop, telefon komórkowy, narzędzia do prezentacji multimedialnych;

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole;
  • system profesjonalnych szkoleń produktowych i handlowych;
  • umowę o pracę w stabilnej, ogólnopolskiej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.
Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@radancnc.pl
 (w tytule wiadomości: Inżynier Sprzedaży Systemów CAM + nazwa regionu).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Konsultacje