RADAN odnosi sukcesy w Polsce

W dniach 3-6 czerwca w Las Vegas odbyła się konferencja HxGN Live. Uczestniczyło w niej 3,5 tys. specjalistów z całego świata.

Vero Software na HxGN Live

Sympozjum było okazją do podsumowania, po ubiegłorocznej fuzji, roli Vero Software i jej resellerów w strukturach globalnej firmy Hexagon Metrology. Wielokrotnie podkreślano korzyści, jakie niesie integracja komputerowo wspomaganego wytwarzania (CAM) z szeroką paletą usług i produktów Hexagon z zakresu metrologii przemysłowej.

Dla klientów to przede wszystkim lepsza kontrola procesów produkcyjnych, wyższa jakość produktów, a tym samym – większa wydajność w wielu zakładach produkcyjnych rozlokowanych na całym świecie.

Dystrybutorzy oprogramowania, jak zaznaczył Steve Sivitter, prezydent Vero Software – mieli okazję przekonać się do prezentowanych technologii. Pełne zrozumienie strategii firmy pozwoli odnosić rynkowe sukcesy w przyszłości.

Nie zabrakło okazji do podkreślenia osiągnieć indywidualnych poszczególnych zespołów na polu współpracy biznesowej. Na ręce naszych delegowanych specjalistów złożono nagrodę za szczególne osiągnięcia we wdrażaniu systemu RADAN w Polsce.

RADAN odnosi sukcesy w Polsce

Ten sukces to niewątpliwie rezultat stale rosnącego zaufania naszych Klientów do oferowanych produktów CAM i efekt zadowolenia z opieki na każdym etapie użytkowania wdrożonego oprogramowania.

Więcej o konferencji: http://hxgnlive.com/en/las2015

Poprzedni | Następny