Seminarium laserowe Mazak RADAN 2018

Obróbka Blach Laserem Direct Diode podczas seminarium Yamazaki Mazak i RADAN Polska

6 września 2018 roku w siedzibie firmy Yamazaki Mazak w Katowicach odbędzie się seminarium laserowe – „Obróbka Blach Laserem Direct Diode”. Spotkanie organizowane przez firmę Yamazaki Mazak oraz RADAN Polska kierowane jest do odbiorców zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami, trendami oraz dynamicznymi zmianami w branży wytwórczej. Dla uczestników przygotowano szereg sesji teoretycznych oraz pokazów na obrabiarkach.

Podczas spotkania firma Yamazaki Mazak zaprezentuje pierwszą na świecie wycinarkę laserową wykonaną w technologii Direct Diode, której światowa premiera miała miejsce na targach EuroBlech w 2016 roku, a w Polsce w tym roku podczas targów MACH-TOOL w Poznaniu. Urządzenie, którego wyłącznym dystrybutorem jest firma Yamazaki Mazak, umożliwia cięcie blach o różnej grubości i różnych gatunkach niższym kosztem i z większą szybkością niż lasery światłowodowe o tej samej mocy. Maszyna łączy ideę Przemysłu 4.0 z najbardziej innowacyjną technologią cięcia laserowego dostępną obecnie w branży.

Program spotkania obejmował będzie również prezentację oprogramowania RADAN, podczas której uczestnikom przybliżone zostaną m.in. tematy WorkFlow w RadPro – przepływ zamówień, kalkulacji i zleceń produkcyjnych jako optymalizacja wycinania – wzrost efektywności pracy maszyn poprzez zintegrowane planowanie produkcji, automatyzacja procesów obróbki: wycinanie, zaginanie, dane zwrotne oraz zastosowanie w przemyśle zautomatyzowanym – współpraca z ERP – Przemysł 4.0.

Oprogramowanie RADAN to kompleksowy system zarządzania produkcją elementów blaszanych – od zapytania poprzez kalkulację do obróbki i wykonania. RADAN nie jest już tylko systemem CAM. Odgrywa ważną rolę w przygotowaniu producentów blach do pracy w dobie Przemysłu 4.0. – tłumaczy Paweł Świątkowski, Product Manager w RADAN Polska.

Spotkanie organizowane jest w atmosferze Barbecue Mazak Grill, w trakcie którego do Państwa dyspozycji będzie zespół pracowników Działu Produktów Laserowych oraz specjaliści z RADAN Polska, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWE SEMINARIUM

 

Poprzedni | Następny