RADAN - Efektywność i wolność

Nowy trend rynkowy „tylko na wynajem” zatacza coraz szersze kręgi.

Obecnie coraz więcej systemów informatycznych można jedynie wynająć, a nie zakupić na własność. O ile systemy dzierżawy sprawdzają się w przypadku firmowej floty samochodowej, to wynajem oprogramowania niesie dla polskich przedsiębiorców duże ryzyko.

Dla dostawcy oprogramowania licencjonowanie oparte na subskrypcji może stanowić prosty sposób na uzależnienie klienta od swoich produktów. Ewentualna zmiana programu pociąga za sobą szereg trudności. Przedsiębiorstwo wciąż będzie potrzebować dostępu do wygenerowanych danych księgowych, magazynowanych czy stworzonych w danym formacie projektów.

W odróżnieniu do konkretnej marki samochodów, użytkowane oprogramowanie ma dla polskich firm znaczenie strategiczne. Dlatego też, przy jego wyborze, kwestia systemu licencjonowania powinna być równie istotna, jak oferowane funkcjonalności. Tu na szali kładziemy niezależność przedsiębiorstwa.

RADAN – Obróbka elementów blaszanych z licencją WIECZYSTĄ


STAŁY - WIECZYSTY system licencjonowania RADAN daje Ci:

Możliwość zakupu programu na własność 

Masz pełną kontrolę nad majątkiem swojej firmy. System kupujesz, a nie wynajmujesz. Jedna decyzja, jednorazowy koszt - efektywność RADAN na zawsze.

Wybór pomiędzy rozwojem a stagnacją
Masz chwilowe problemy finansowe i nie opłaciłeś subskrypcji - nie wykorzystasz możliwości, jakie dają nowe wersje programu. Stały system licencjonowania nie sparaliżuje Twojej firmy. Posiadasz RADAN - śpisz spokojnie.

Pełny dostęp do archiwalnych plików
Nie musisz płacić w nieskończoność za możliwość pracy z projektami, które stworzyłeś. Zakupiłeś RADAN - więc system jest Twój.

Wolność
Nie wiążą Cię żadne podjęte niegdyś decyzje. Pozostajesz z RADAN, ponieważ Ci się to opłaca.


Dbamy o korzyści Twojej firmy


RADAN to system, który zdobył w świecie opinię najlepszego rozwiązania do programowania obróbki elementów blaszanych. Oferuje szereg użytecznych strategii do wycinania, wykrawania i zaginania.

Szereg firm, które postawiły na RADAN, cieszy się dziś redukcją ilości odpadów, przyspieszeniem obróbki, udoskonaleniem jakości wytwarzanych elementów a w efekcie - wyższą rentownością produkcji.

Efektywność wytwarzania i spokój - Zapytaj o RADAN

Poprzedni | Następny