Wybór części do odgięcia

RADAN Polska nawiązuje współpracę z Nixxon Steel

Firma Nixxon Steel zapewnia wsparcie przy zakupie i sprzedaży używanych oraz nowych maszyn do obróbki plastycznej metalu, a także fachowe doradztwo wspomagające podejmowanie decyzji przy wymianie parku maszynowego. Od 1 stycznia 2017 roku firma jest oficjalnym dystrybutorem marki Safan Darley w Polsce.

Prasy krawędziowe marki Safan Darley, oferowane przez Nixxon Steel, współpracują z oprogramowaniem RadBend, co nie tylko ułatwia proces wdrażania produktów, ale zdecydowanie przyspiesza ich wykonanie.

Radbend jest wszechstronnym rozwiązaniem RADAN dla programowania pras krawędziowych. System zapewnia pełną i dokładną symulację 3D procesu zaginania, włączając w to sekwencję gięcia, automatyczny dobór narzędzi czy też automatyczne ustawianie zderzaków. Radbend umożliwia wygenerowanie kodu źródłowego na prasę krawędziową typu Safan i utworzenie programu gięcia bez konieczności jego ręcznego wpisywania przez operatora – tłumaczy Paweł Świątkowski, RADAN Product Manager.

Radbend obsługuje takie maszyny jak Accurpress, Adira, Amada, Baykal, Byeler, Bystronic, Cincinnati, Durma, Edwards Pearson, Finn-Power, LVD, Pullmax, Safan, Trumpf, Yawei.

Cieszy mnie fakt, że firma z tak dużym doświadczeniem w zakresie sprzedaży, użytkowania i serwisowania urządzeń CNC zdecydowała się polecać oprogramowanie RADAN. System Radbend w zestawieniu z maszynami oferowanymi przez Nixxon Steel gwarantuje wysoką jakość i niezawodność – dodaje Paweł Świątkowski.

Poprzedni | Następny