RADAN | RADQUOTE - Inteligentny system automatyzacji kalkulacji

RADQUOTE jest programem do wycen, który umożliwia automatyczne i dokładne tworzenie kalkulacji. Daje to pełny przegląd kosztów, podzielonych na poszczególne procesy co daje elastyczność podczas negocjacji. Raporty dają możliwość wysyłania profesjonalnych wycen i generowania na własne potrzeby odpowiednich analiz. Opcja zarządzania klientami pomaga śledzić aktywne wyceny.

 

Elastyczna kalkulacja kosztów

RADQUOTE pozwala na konfigurację każdej operacji, mamy możliwość dodania operacji takich jak: spawanie, montaż, zgrzewanie, zaginanie, wycinanie, wykrawanie, frezowanie, toczenie i wiele więcej w zależności od potrzeb. Operacje takie jak cięcie laserowe czy wykrawanie, są kalkulowane z użyciem RADAN. Zużycie materiału obliczane jest przy użyciu wydajnego silnika nestingu pozwalającego zaoszczędzić na kosztach materiału i obniżyć koszty produkcji, co skutkuje większą konkurencyjnością cenową.

Elastyczna kalkulacja kosztów

 

Import i automatyczne rozwijanie złożeń 3D

Dostając model 3D mamy możliwość automatycznego rozwijania części z blachy do nestingu i kalkulacji kosztów materiału, operacji cięcia i wszystkich innych operacji jakie prowadzimy na częściach. Kończąc na kosztach dostawy do klientów.

 

Szybko i elastycznie podczas negocjacji

RADQUOTE daje pełny przegląd kosztów i podgląd na obszary, które na nie wpływają. Podczas negocjacji można szybko ustawić marże i przeliczyć kalkulacje, w celu osiągnięcia ceny sprzedaży zachowując kontrolę nad kosztami.

Dostając model 3D mamy możliwość automatycznego rozwijania części z blachy do nestingu

 

Profesjonalne raporty i kosztorysy

RADQUOTE używa wydajnego silnika do generowania profesjonalnych raportów i kosztorysów. RADQUOTE zawiera zestaw standardowych szablonów raportów, które mogą być szybko dostosowane do każdej firmy: logo i inne szczegóły. Można również dodawać swoje własne układy i raporty.

Radquote używa wydajnego silnika do generowania profesjonalnych raportów i kosztorysów

 

Zarządzanie wycenami

Problemy związane z wyceną można w prosty sposób rozwiązać poprzez dodanie daty, powiadomienia oraz odpowiedniej notatki, zarządzać kolejnymi wycenami jest proste i intuicyjne. Jeśli wycena została zaakceptowana lub odrzucona, można zaznaczyć to w wynikach i używać w miesięcznych raportach i analizach

 

Wykorzystanie możliwości RADAN'a pozwala uzyskać dokładniejsze wyceny

Moduły RADAN'a płynnie ze sobą współpracują, produkty takie jak RADQUOTE są wyjątkowe, szybkie i bardzo dokładne, wystarczy tylko kilka kliknięć.

Stosując moduł RADAN 2D i 3D CAD/CAM można stworzyć dokładną geometrię do obliczenia parametrów takich jak długość profili i obszarów części. Części z RADAN'a mogą być nałożone na arkusze blachy, aby uzyskać dokładne wykorzystanie materiału z podziałem na odpad. Obróbka w RADAN może być użyta do uzyskania dokładnych czasów cięcia i kosztów narzędzi. RADQUOTE wykorzystuje te informacje do kontrolowania marży.

 

Dowiedz się więcej

 

 

Poprzedni | Następny