RADAN umacnia pozycję na Wschodzie

Europa Wschodnia i Azja nadal stanową największy region rynków wschodzących. Azja obejmuje ogromną bazę konsumentów, a jednocześnie wiele najszybciej rozwijających się gospodarek. Nie dziwi zatem, że jest to doskonały kierunek ekspansji dla rozwiązań sprawdzonych na polu podnoszenia efektywności wytwarzania.

Rosja otwarta na nowe technologie

Firma Dreambird, oficjalny dystrybutor produktów Vero Software na Rosję, Litwę, Łotwę i Estonię, nawiązał współpracę z firmą Promtek. To przedsiębiorstwo, o szerokim spektrum działalności, specjalizuje się m.in. w dostarczaniu narzędzi, centr obróbczych, tokarek CNC ze sterownikami Mazak, wytwarzaniu łożysk czy świadczeniu różnorakich usług inżynierskich.

Promtek

Promtek to ogromna baza klientów funkcjonujących w branży lotniczej, ropy, gazu i wielu innych sektorach gospodarki. Poza RADAN, Promtek reprezentować będzie również inne produkty Vero Software, w tym Edgecam, WorkXplore czy VISI. Jak twierdzi Daniil Muravyov, Dyrektor Zarządzający Promtek:

„Rozwiązania programowe Vero Software pozwolą producentom Federacji Rosyjskiej zwiększyć moce produkcyjne.”

Skuteczna ekspansja Vero Software

Hiromi Chiba

Firma Vero Software ogłosiła nowego Menedżera Marketingu w rejonie Azji i Pacyfiku. To pani Hiromi Chiba - specjalista doświadczony w dziedzinie sprzętowych i programowych rozwiązań wspomagających procesy obróbki. Wcześniej odnosiła sukcesy w znanych japońskich firmach SECO Tools Japan i SCHUNK Intec Ltd.

Rolą Hiromi Chiba będzie teraz prowadzenie istniejącej grupy marketingowej, pielęgnowanie partnerstwa biznesowego a także utrzymaniu owocnych relacji z dostawcami rozwiązań Vero Software.

Jak twierdzi Hideki Hasegawa, Dyrektor Regionalny Vero Software w regionie Azji i Pacyfiku:

„Pani Chiba dołączyła do nas w kluczowym momencie, gdyż spodziewamy się znacznego wzrostu w tej części świata.”

Sprawdzone systemy są powszechne

Vero Software obecnie sprzedaje i wspiera szeroką gamę swoich produktów na całym świecie. Globalna sieć 45 resellerów jest w stanie zaproponować rozwiązania programowe efektywnie wspierające obróbkę dla każdej branży.

Korzystaj z rozwiązań sprawdzonych w świecie - Zapytaj o RADAN

Poprzedni | Następny