Ulotki

designer_radan

RADAN | Designer

RADAN | Designer kluczowym rozwiązaniem CAD/CAM, pozwalającym przygotować część do gięcia, nestingu i cięcia. Od projektu modelu po naprawę i modyfikację części, RADAN | Designer to najlepsze w swojej klasie rozwiązanie CAD do przygotowywania geometrii do produkcji.

RADAN_radquote

RADAN Radquote

Radquote jest programem do wycen. Pozwala szybko i prosto tworzyć wyceny części z blach i elementów, które następnie należy zamówić. Daje pełny podgląd kosztów podzielonych na poszczególne procesy. Umożliwia tworzenie własnych raportów i przesyłanie profesjonalnych wycen na potrzeby analiz. Opcje zarządzania klientami oraz powiadomienia pozwalają śledzić aktywne wyceny i odnotowywać zamówienia zakończone sukcesem.

RADAN Overview

Przegląd RADAN

Rozumiemy, że obróbka blach jest priorytetem w Twojej firmie. Z naszym oprogramowaniem Twoje przedsiębiorstwo znacząco obniży zapasy i zwiększy wykorzystanie materiału. Pozwoli to uzyskać wyższy zwrot z Twoich inwestycji.

Essential Punch

RADAN Basic Radpunch

Podstawowa wersja Radpunch to doskonałe rozwiązanie, rozszerzające możliwości zakładu dysponującego systemem CAD. System ten oferuje narzędzia, które pozwalają skrócić czas przygotowania produkcji na wykrawarki.

Radpunch

RADAN Radpunch

Radpunch jest oprogramowaniem działającym na wszystkich maszynach wykrawających. Stworzono go, aby zoptymalizować procesy obróbcze, a w efekcie zminimalizować czas pracy maszyny.

RADAN basic radcombi

RADAN Basic Radcombi

Basic Radcombi służy do przygotowania produkcji na wycinarki, wykrawarki oraz wycinarko-wykrawarki (combi). Optymalizując procesy przygotowania, moduł ten podnosi efektywność produkcji.

Radcombi

RADAN Radcombi

Radcombi jest samodzielnym, niezależnym od obrabiarki oprogramowaniem. Zaprojektowano go do obsługi wykrawarek, wycinarek oraz maszyn typu combo - wycinarka i wykrawarka w jednym.

RADAN Basic Profile

RADAN Basic Radprofile

Podstawowa wersja Radprofile to doskonałe rozwiązanie, pozwalające powiększyć możliwości zakładu dysponującego systemem CAD. Oferuje narzędzia pozwalające skrócić czas przygotowania produkcji na wycinarki laserowe, plazmowe, wodne czy płomieniowe.

Radprofile

RADAN Radprofile

Radprofile w inteligentny sposób projektuje technologię cięcia, a także optymalizuje kolejność i ścieżkę cięcia. Dba przy tym o bezpieczeństwo głowicy i dokładność wykonanych detali. Dzięki temu mamy gwarancję, że możliwości wycinarek są w pełni wykorzystane.

Radnest

RADAN Radnest

Radnest umożliwia wyprodukowanie więcej detali z mniejszej ilości materiału - w krótszym czasie. Pozwala też wykorzystywać odpady użytkowe, które do tej pory trafiały do kosza.

Radtube

RADAN Radtube

Radtube jest wiodącym rozwiązaniem CAD/CAM dla wycinarek laserowych wieloosiowych z głowicą obrotową. Umożliwia efektrywne wycinanie w profilach obrotowych.

Radm-ax

RADAN Radm-ax

Radm-ax to sprawdzone rozwiązanie dla laserów 5-cio osiowych, pracujących w przemyśle maszynowym, samochodowym czy lotniczym.

Radraft

RADAN Radraft

Radraft jest wysoce produktywnym narzędziem, które w pełni zaspokaja potrzeby zwiazane z tworzeniem rysunków 2D. Daje szereg możliwości ustawienia funkcjonalności rysunkowych dla wszystkich opcji 2D.

RADAN 3D

RADAN 3D

RADAN 3D jest wysoce profesjonalnym, dającym duże możliwości, narzędziem do modelowania przestrzennego elementów blaszanych. Umożliwia również wykonywanie prostych złożeń.

Radbend

RADAN Radbend

Radbend, dopełniając RADAN 3D - poszerza możliwości rozwiązań RADAN. Program daje możliwość sprawnego programowania gięć na giętarkach.

Radbend for Inventor

RADAN Radbend i Inventor

Radbend działa w pełnej integracji z Autodesk Inventor. Zwiększa to jeszcze bardziej szerokie możliwości w zakresie rozwiązań dla pras krawędziowych, programowanych w trybie „offline”.

Radbend for Solid Works

RADAN Radbend i SolidWorks

Radbend działa w pełnej integracji z SolidWorks, co zwiększa jeszcze bardziej i tak szerokie możliwości w zakresie rozwiązań dla pras krawędziowych programowanych w trybie „offline”.

Radmanager

RADAN Radmanager

Radmanager to prosty sposób tworzenia projektów nestingów na podstawie danych z zamówień klienta. Pozwala na mieszanie części z różnych zamówień w jednym projekcie nestingu w celu maksymalnej wydajności i wykorzystania materiału.