Radan Kluczowym Partnerem w Ekspansji Greenfield Engineering

Angielska firma Greenfield Engineering to producent wysokiej jakości elementów metalowych wymagających precyzyjnej obróbki arkuszy blachy. Firma działa w różnych sektorach biznesu dla klientów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy kontynentalnej.

Według Dyrektora Zarządzającego firmy - Gary'ego Burnard'a, Greenfield Engineering, istniejąca na rynku już od trzech dekad, swój rozwój zawdzięcza współpracy z oprogramowaniem Radan CAD/CAM, który w prosty sposób pozwala zaprogramować i obsługiwać eksploatowane maszyny.

Producent niedawno zainwestował w moduł logistyczny Radan’a, który doskonale współpracuje z systemem ERP oraz MRP. Integracja systemów CAD/CAM oraz modułu logistycznego Radan’a z systemami ERP oraz MRP pozwala znacznie skrócić czas pracy, oferując klientom wysoką jakość wytwarzanych komponentów przy skróconym czasie oczekiwania i konkurencyjnych cenach.

Dyrektora Zarządzającego firmy z Greenfield Engineering opisuje w jaki sposób oprogramowanie RADAN pomogło rozwinąć działalność firmy:

Poprzedni  |  Następny

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Konsultacje
Newsletter
Zgłoś problem techniczny

 

 


Warto zobaczyć

Zamów Newsletter

 

 

_usuk