Wdrożenie RadTube w firmie Standis Polska w Oławie

W ostatnim czasie w firmie Standis Polska wdrożyliśmy nasze najnowsze rozwiązanie do sterowania maszynami dla cięcia profili – oprogramowanie RadTube. Klienta do naszego rozwiązania przekonały przede wszystkim możliwości jakie program posiada oraz łatwość obsługi z tym związana.
 
Program posiada duże możliwości w zakresie obsługi maszyn do cięcia profili w trybie ręcznym jak i automatycznym i właśnie ta funkcjonalność najbardziej przemawia do jego użytkowników. Pozwala ona na nauczenie programu jak ma wycinać detale klienta i następnie stosuje te zasady i dodatkowo pozwala na ich edytowanie w zależności od potrzeb.
 
 
Największym wyzwaniem jakie należało pokonać w firmie Standis podczas uruchomienia RadTube, było przygotowanie postprocesora pod wycinarkę laserową włoskiej firmy ADIGE LT Combo. Adige to jeden z liderów produkujących tego typu maszyny na świecie i firma najbardziej strzegąca swoich rozwiązań, dlatego też przygotowanie postprocesora wymagało nie lada znajomości i zrozumienia przez naszych techników. Jednakże wiedza i doświadczenie osób pracujących nad wdrożeniem pomogły i uruchomienie maszyny w pełni się powiodło.
 
 
Wdrożenie RadTube pod maszynę jednego z wiodących producentów maszyn na świecie do cięcia profili pozwala stwierdzić, że RadTube jest oprogramowaniem otwartym na wszelkie aspekty, jakie można spotkać w tej materii obróbki profili. Jego funkcjonalność oraz łatwa konfigurowalność stawia go na wiodącej pozycji wśród tego typu oprogramowań a możliwości sprawiają że można z jego poziomu obsługiwać każdą maszynę.
 
Więcej o firmie Standis znajdą Państwo na stronie http://www.standis.com
 
 

Poprzedni | Następny