Mach-Tool 2016 z Edgecam

Nowa wersja RADAN 2018 R2 na ITM Polska 2018

W dniach 5-8 czerwca 2018 roku w Poznaniu odbędą się największe targi przemysłowe w Polsce – ITM Polska 2018. Podczas tego wydarzenia prezentowane są nowoczesne rozwiązania technologiczne, znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Niektóre z nich w Poznaniu zostaną zaprezentowane po raz pierwszy. Jednym z takich rozwiązań będzie najnowsza wersja oprogramowania RADAN 2018 R2.

Wersja 2018 R2 oprogramowania RADAN wnosi usprawnienia w zakresie nowych funkcjonalności odnoszących się m. in. do procesów gięcia, nestingu, oraz procesów logistycznych.

Wśród najciekawszych udoskonaleń wprowadzonych w najnowszej wersji oprogramowania znajduje się możliwość układania części na „siatkę” w nestingu w RadNest, automatyzacja procesu gięcia w Radbend, serializacja gięcia w Radpro (Batch Bending) oraz wsparcie dla części zakupowych.

Podczas tegorocznej edycji targów ITM Polska zaprezentujemy najnowszą wersję oprogramowania RADAN 2018 R2, która niesie wiele ciekawych usprawnień i nowości. Użytkowników RADAN z pewnością zainteresuje możliwość umieszczenia części na arkuszu za pomocą siatki czy też przetwarzania części w trybie automatycznym RadPro – Batch Bending – seryjne zaginanie – mówi Paweł Świątkowski, RADAN Product Manager.

Najnowsza wersja oprogramowania RADAN 2018 R2 prezentowana będzie na stoisku nr 10 w pawilonie 5.

Poprzedni | Następny