10 października 2013 zaprezentowano nową wersję oprogramowania RADAN oznaczoną numerem 2014. Najnowsza wersja oprogramowania RADAN 2014 wprowadza kilka udoskonaleń na potrzeby swoich użytkowników. W najnowszej odsłonie producent zwiększył możliwości w zakresie współpracy systemu RADAN z programami CAD 3D, udoskonalił symulator obróbki oraz zwiększył możliwości algorytmu nestingu. Nie należy zapominać o nowych opcjach w technologii cięcia i wykrawania czy w gięciu.

Wszyscy klienci posiadający usługę subskrypcji otrzymają najnowszą wersę oprogramowanie RADAN na płytach DVD.

Nowa funkcja w RADAN 3D „Stwórz rozkład i dodaj do listy części”,umożliwiająca wykonanie rozkładu wszystkich części złożenia i dodania ich do listy nakładania, celem wycięcia bądź wykrawania. Ponadto funkcja sprawdza ile sztuk poszczególnych części jest w złożeniu i umożliwia powielenie ich w kontekście ilości pełnego złożenia.

Rozbudowa obsługi warstw. Teraz w RADAN 2014 warstwy importowanego pliku DXF lub DWG są wyciągnięte do okna, co umożliwia wyłączanie bądź usuwanie niechcianych warstw.

Nowa pozycja w ustawieniach automatycznej obróbki „Potnij wycięcia”. Opcja pozwala na pocięcie na mniejsze elementy wewnętrznych odpadów z wyciętych elementów, celem uniknięcia kolizji w momencie, gdy element odpadowy przekrzywi się na stole wycinarki. Ustalamy na jak wielkie elementy pociąć odpad i system z automatu to wykonuje.

W RADAN 2014 mamy możliwość obsługi narzędzi specjalnych o dowolnie skonfigurowanym zestawie.

W najnowszej wersji RADAN mamy możliwość ustawienia wspólnej linii cięcia dla wykrawania poprzez ustalenie odstępu między detalami, specjalnie dla tej opcji.

Nowa pozycja na liście podsumowania nestingu, pokazująca status zaawansowania pracy nad danym arkuszem. Pozycje te to: brak obróbki, brak sekwencji, brak kodu, wykonane.

Nowy symulator w RADAN 2014. W tej wersji pokazywany jest widok ruchu głowicy, można pokazać pojedyncze narzędzia i wynik ich pracy.

 

Poprzedni | Następny