RadTube – zdobywca maszyn

Na rynku do obróbki elementów metalowych jest wiele rozwiązań, które oferują wiele funkcjonalności. Jak w tym wszystkim wybrać najlepszy?

Najistotniejsze jest to, aby program przede wszystkim obsługiwał opcje maszyny i pozwalał na szybkie i sprawne ich wykorzystanie. Kolejnym krokiem jakiego dokonał RadTube, to obsługa maszyny do cięcia profili rurowych jednego z liderów na rynku polskim, a mianowicie maszyny firmy Eckert. Jak w przypadku tego typu wdrożeń, nasi specjaliści musieli domówic wszelkie aspekty techniczne z inżynierami firmy Eckert. Prace trwały pewien czas i udało się przygotować rozwiązanie, które spełniło oczekiwania producenta maszyny oraz klienta, który zakupił maszynę firmy Eckert oraz oprogramowanie do programowania RadTube. 


 

Klientowi najbardziej spodobała się prosta i intuicyjna obsługa programu, mnogość opcji jakie program daje oraz niezawodna i bardzo przejrzysta symulacja, pokazująca co będzie się działo na maszynie w czasie cięcia. Ponadto konfigurowalność systemu umożliwiająca uczenie programu obróbki oraz edytowalność uznane zostały za dość przydatne i dające możliwości na więcej niż klient planował przed zakupem maszyny. 

Poprzedni | Następny