Już 7 czerwca w Poznaniu rozpocznie się kolejna edycja ITM Polska – największych polskich targów przemysłowych. Blisko 50% wystawców to firmy zagraniczne. ITM Polska łączy przemysł, biznes i naukę na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:

Mach-Tool
7-10.06.2016

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Stoisko RADAN nr 38 w pawilonie 5

Wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję do wymiany cennych doświadczeń oraz spotkań z partnerami handlowymi z całego świata. Salon Mach-Tool obejmuje tematycznie obróbkę, maszyny i narzędzia, oprogramowanie CAD/CAM, drukarki 3D, miernictwo, urządzenia montażowe, a także manipulatory i roboty przemysłowe. Mach-Tool to potencjał całej branży, zgromadzony w jednym miejscu. 

Spotkaj się z RADAN!

Nasi eksperci w dziedzinie obróbki elementów blaszanych z wykorzystaniem maszyn sterowanych numerycznie odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące programowania wykrawarek, wycinarek, giętarek czy pras krawędziowych. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawimy korzyści, jakie daje najnowsza wersja oprogramowania RADAN.

Efektywny nesting i innowacyjne strategie obróbki skutecznie redukują zużycie materiału i przyspieszają cały proces. W ten sposób RADAN od lat zwiększa efektywność wytwarzania komponentów blaszanych zarówno w małych- średnich- jak i wielkich przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie!

Serdecznie zapraszamy
Zespół RADAN

Poprzedni | Następny