Toolex 2013 Wirtotechnologia 2013 Edgecam | Twój dostawca CAM


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

WIRTOTECHNOLOGIA | TOOLEX
1 - 3 październik 2013
ExpoSilesia
Sosnowiec

Targi Toolex | Wirtotechnologia to najważniejsze i największe wydarzenie obróbki metalu w Polsce w tym sezonie! Serdecznie zapraszamy na

Stoisko RADAN nr 412 w hali B.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów z przyjemnością informujemy o innowacyjnym rozwiązaniu w zakresie zarządzania z poziomu oprogramowania RADAN CAM. Dzięki podjętej współpracy z firmą zajmującą się systemami ERP/MRP – Wizja.Net, RADAN uzyskał możliwość pobierania i zwracania szczegółowych informacji do i z systemu Wizja ERP. Ogólnie rzecz ujmując system RADAN w połączeniu z Wizja.ERP stanowi kompletny system do zarządzania produkcją w firmach zajmujących się obróbką blach. Dowiedz się więcej na naszym stoisku lub klikając tutaj.


Ponadto nasi eksperci posiadający rozległą wiedzę na temat rozwiązania RADAN będą do Państwa dyspozycji, dostarczą wszelkich niezbędnych informacji technicznych, a przede wszystkim będą starali się rozwiązać Państwa problemy już na miejscu. W tym czasie będziemy mogli przedstawić swoją bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania projektowania i wytwarzania w różnych gałęziach przemysłu.

      

Będąc liderem we wdrażaniu oprogramowania CAD/CAM  w Polsce przedstawimy Państwu narzędzia do inteligentej obróbki brył oraz blach. Będąc dystrybutorem oprogramowania CAD/CAM/CAE zaprezentujemy swoją bogatą ofertę produktów i usług. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące tematyki CAD/CAM/CAE.

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie.

Serdecznie zapraszamy
Zespół RADAN

radan@radancnc.pl
Infolinia: 801 011 637

Poprzedni | Następny