Drużyna Fabtech Stoisko na Fabtech Radic na Fabtech

Sukces RADAN na FABTECH 2015

RADAN, nowatorskie rozwiązanie w zakresie projektowania i sterowania produkcją wyrobów z blachy z przyjemnością informuje o udanym występie na FABTECH 2015.

To największe wydarzenie dotyczące technologii formowania metali, wytwarzania i spawania miało miejsce w dniach 9-12 listopada w McCormick Place w Chicago, w stanie Illinois. RADAN prezentowany był zarówno na stoisku Vero Software, jak i u trzech dystrybutorów. Jak informuje Doug Wood, Dyrektor Sprzedaży:

„FABTECH 2015 to pierwsza okazja do tak ścisłej współpracy Vero Software z jej macierzystą firmą Hexagon Manufacturing Intelligence. Kooperacji owocnej, gdyż w trakcie imprezy zebrano rekordową liczbę zamówień.”

RADIC – nowe wsparcie dla RADAN

W trakcie wystawy zaprezentowano również robota RADIC. Wykonana przy zastosowaniu RADAN maszyna ma w założeniu prezentować możliwości najnowszej wersji tego systemu. Obecność RADIC wzbudziła szerokie zainteresowanie i szczery entuzjazm wśród odwiedzających:

„Staraliśmy się zainteresować naszym produktem jak największą liczbę gości. Dzięki RADIC i efektywnej współpracy z Hexagon – osiągnęliśmy założony cel.” - informuje Doug Wood

Nowy RADAN

RADAN w wersji 2016 niesie szereg istotnych uaktualnień technologicznych usprawniających CAD/CAM, Radbend, Radm-ax i Radtube. Nowy tryb wyboru obiektów znacznie zwiększa wydajność w zakresie analizy i przygotowania do produkcji modelu 3D bądź całego zespołu. Szereg korzyści płynie również z pełniejszej integracji Radbend z modułem CAD/CAM. Nowy Radtube natomiast to przede wszystkim bardziej zaawansowane możliwości nestingu profili i rur.

Postaw na znane i sprawdzone rozwiązania – Zapytaj o ofertę

 

Poprzedni | Następny