Wycinanie

Radprofile jest wiodącym oprogramowaniem do projektowania obróbki dla maszyn wycinających. Długie lata rozwoju sprawiły, że dzisiaj system działa na wielu dostępnych maszynach. W połączeniu z innymi modułami RADAN, możemy posiadać system, który obsłuży nam cały park maszynowy od wycinarek laserowych, plazmowych, wodnych i innych począwszy a na wykrawarkach czy maszynach typu combo kończąc.

Radtube jest wiodącym rozwiązaniem CAD/CAM dla wycinarek laserowych wieloosiowych z głowicą obrotową do wycinania w profilach obrotowych.

Radm-ax jest światowym rozwiązaniem dla laserów 5-cio osiowych, pracujących w przemyśle maszynowym, samochodowym czy lotniczym. 
 
Obsługujemy takie maszyny jak: Adira, Adige, Amada, Balliu, Bystronic, Cincinnati, Cutlite, CY Laser, Hankwang, LVD Strippit, NTC, Mazak, Mitsubishi Electric, Prima Industrie, Prima-Power, Salvagnini, Strippit,Trumpf i wiele innych.

 

Zapytaj o ofertę RADAN

 

RADAN Essential Profile Image

Basic Radprofile

Podstawowa wersja Radprofile to doskonałe rozwiązanie pozwalające powiększyć możliwości zakładu wraz z posiadanym system CAD. System ten oferuje narzędzia, które pozwalają skrócić czas przygotowania produkcji na wycinarki laserowe, plazmowe, wodne czy płomieniowe.

 

RADAN Radprofile Image

Radprofile

Radprofile dostarcza zaawansowanych rozwiązań CNC. Jest to połączenie technologii z wysokim poziomen automatyzacji, dzięki czemu Radprofile maksymalnie zwiększa produktywność zakładu oraz efektywność załogi.
RADAN Radnest

Radnest

Radnest jest wysoce efektywnym rozwiązaniem do nakładania, które podnosi funkcjonalność modułów Radpunch oraz Radprofile. Istnieje możliwość w pełni automatycznego bądź manualnego nakładania na arkusz blachy.
RADAN Radtube Image

Radtube

Radtube jest wiodącym rozwiązaniem CAD/CAM dla wycinarek laserowych wieloosiowych z głowicą obrotową do wycinania w profilach obrotowych.
RADAN Radmax Image

Radm-ax

Radm-ax jest światowym rozwiązaniem dla laserów 5-cio osiowych, pracujących w przemyśle maszynowym, samochodowym czy lotniczym.
RADAN Radraft

Radraft

Radraft jest wysoce produktywnym narzędziem, które w pełni zaspokaja potrzeby wynikające podczas tworzenia rysunków 2D. Ponadto, istnieje pełna możliwość ustawienia funkcjonalności rysunkowych dla wszystkich opcji 2D.
RADAN 3D Image

3D

RADAN 3D jest wysoce profesjonalnym i dającym duże możliwości narzędziem do modelowania przestrzennego elementów blaszanych oraz umożliwia wykonywanie prostych złożeń.
RADAN Radview Image

Radview

Radview został stworzony z myślą o tym, aby w szybki i efektywny sposób przekazywać dokumentację techniczną bez generowania kosztów, czyli wykorzystując sieć wewnętrzną firmy.
RADAN Radview DNC Image

RadviewDNC

RadviewDNC pozwala operatorowi maszyny na przeglądanie rysunków komponentu, nakładania, warunków pracy oraz przesyłaniem danych do maszyny.