RADAN Essential ImageRADAN Genesis ImageRADAN Genesis Image

PDFRADAN Basic Radprofile

Programowanie CNC wspomagające rozwiązania CAD

Podstawowa wersja Radprofile to doskonałe rozwiązanie pozwalające powiększyć możliwości zakładu wraz z posiadanym system CAD. System ten oferuje narzędzia, które pozwalają skrócić czas przygotowania produkcji na wycinarki laserowe, plazmowe, wodne czy płomieniowe.

 

Zapytaj o ofertę RADAN

 

Basic Radprofile - korzyści:

  • Wstawianie plików poprzez „przeciągnij i upuść”

  • Możliwość obrabiania wielu plików DXF/DWG jednocześnie

  • Inteligentne programowanie wejść  - bezpieczeństwo i redukcja czasu cięcia

  • Automatyczne unikanie kolizji głowicy

  • Inteligentne mostkowanie elementów i odpadów

  • Łączenie elementów – redukcja czasu i kosztów

  • Wspólna linia cięcia

  • Automatyczne tworzenie odpadów użytkowych i złomu

  • Projektowanie nakładania, definiowane przez użytkownika raporty

  • Graficzna weryfikacja programu NC

 

Zintegrowanie programowanie

Basic Radprofile integruje cały proces programowania CNC od projektowania przez nakładanie, ustalanie linii cięcia, sekwencję cięcia, generowanie kodu NC aż po połącznie z obrabiarką za pomocą narzędzi DNC.

Dokładność i integralność

Integralność Basic Radprofile polega na tym, że wszystkie dane techniczne obrabianych projektów są zapisywane w Bazie Danych Wytwarzania (BDW). Materiał, wejścia, wyjścia oraz inne ważne aspekty sposobu obróbki są zapisane w BDW i mogą być wykorzystane kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dokładna znajomość specyfiki pracy danej maszyny pomaga w wydajniejszym jej wykorzystaniu a Basic Radprofile jest doskonałym narzędziem wspomagającym ten proces.

Optymalizacja procesów

Basic Radprofile w inteligentny sposób dobiera ścieżkę oraz kolejność cięcia, mając na uwadze dokładność wykonania detalu oraz szybkość i bezpieczeństwo wycinania na arkuszu. W efekcie końcowym, uzyskujemy optymalne możliwości Twojej wycinarki.

Wydajność i kontrola

Możliwość konfiguracji procesów automatycznych do swoich potrzeb to jedna z cech Basic Radprofile. Dzięki tej opcji operator jest wstanie w prosty sposób kontrolować działanie systemu i działać tak, jak uważa za słuszne.

Efektywność przede wszystkim

Maszyna jest  tak efektywna, jak oprogramowanie nią sterujące. Dlatego też osobiście uczestniczymy w każdym wdrożeniu, aby upewnić się że Basic Radprofile jest skonfigurowany optymalnie do współpracy z Państwa obrabiarkami.

To efektywność Twojego przedsiębiorstwa jest dla Ciebie najważniejsza, dlatego Twój software jest tak ważny dla nas.