Wykrawanie sterowane RADAN - Radpunch

Radpunch jest jednym z wiodących rozwiązań CAD/CAM, dostępnych na rynku światowym do sterowania wykrawarkami. Ponad 35-cio letnie doświadczenie zaowocowało uruchomieniem na tysiącach maszyn sterowanych numerycznie na całym świecie.

Nasze oprogramowanie działa na wszystkich dostępnych maszynach znanych marek takich jak Amada, Baykal, Durma, Ermaksan, Euromac, Finn-Power, LVD Shape, LVD Strippit, Murata, Nisshinbo, Prima-Power, Pullmax, Rainer, Shape, Strippit, Tailift, Trumpf, Whitney, Wiedemann, Yawei Nisshinbo oraz wiele wiele innych. 

Moduł wykrawania powstał, aby zapewnić technologom optymalizację czasu pracy i technologii wytwarzania dla narzędzi, jakimi planują wykonać dane zlecenie. Ponadto Radnest podwyższa funkcjonalność Radpunch do optymalizacji nakładania elementów a co za tym idzie zmniejszenia ilości odpadów, wykorzystania istniejących odpadów i dzięki temu zmniejszenia kosztów materiałowych.

Narzędzie to jest w pełni zintegrowane z Naszym innym rozwiązaniem Radprofile, dzięki czemu możemy dostarczać rozwiązań optymalizacyjnych do wykrawarek, wycinarek czy do maszyn typu combo (wykrawanie-wycinanie). Dzięki takiemu rozwiązaniu, potrafimy rozwiązać wszelkie aspekty związane z optymalizacją maszyn do wykrawania, wycinania u jednego klienta w jednym oprogramowaniu.

 

Zapytaj o ofertę RADAN

 

RADAN Essential Punch Image

Podstawowe wykrawanie

Ten moduł to idealne rozwiązanie jeżeli zamierzasz zwiększyść swoją produktywność. Aplikacja ta umożliwia poszerzyć możliwości produkcyjne w podstawowym zakresie optymalizacyjnym na wykrawarki.

 

RADAN Radpunch Image

Radpunch

Moduł wykrawania powstał, aby zapewnić technologom optymalizację czasu pracy i technologii wytwarzania dla narzędzi, jakimi planują wykonać dane zlecenie na maszynie CNC.
RADAN Radnest

Radnest

Radnest jest wysoce efektywnym rozwiązaniem do nakładania, które podnosi funkcjonalność modułów Radpunch oraz Radprofile. Istnieje możliwość w pełni automatycznego bądź manualnego nakładania na arkusz blachy.
RADAN Radraft

Radraft

Radraft jest wysoce produktywnym narzędziem, które w pełni zaspokaja potrzeby wynikające podczas tworzenia rysunków 2D. Ponadto, istnieje pełna możliwość ustawienia funkcjonalności rysunkowych dla wszystkich opcji 2D.
RADAN 3D Image

3D

RADAN 3D jest wysoce profesjonalnym i dającym duże możliwości narzędziem do modelowania przestrzennego elementów blaszanych oraz umożliwia wykonywanie prostych złożeń.
RADAN Radview Image

Radview

Radview został stworzony z myślą o tym, aby w szybki i efektywny sposób przekazywać dokumentację techniczną bez generowania kosztów, czyli wykorzystując sieć wewnętrzną firmy.
RADAN Radview DNC Image

RadviewDNC

RadviewDNC pozwala operatorowi maszyny na przeglądanie rysunków komponentu, nakładania, warunków pracy oraz przesyłaniem danych do maszyny.