Wykrawanie i wycinanie

Radcombi to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy używają zarówno technologii wycinania jak i wykrawania. Pozwala na niezależną obsługe wycinarek oraz wykrawarek, bądź obydwu technologii jednocześnie.

Radcombi dostarcza rozwiązania dla klientów, którzy posiadają maszyny wycinające oraz wykrawarki. Radcombi to połączenie tych dwóch technologii w jednym systemie, co pozwala na obsługę już posiadanych maszyn oraz tych, które zamierzamy dopiero nabyć.

Posiadając rozwiązanie Radcombi, klient ma pewność, że nie będzie musiał danego zlecenia przygotowywać od nowa na inną maszynę, dzięki czemu skracamy i oszczędzamy na czasie przygotowania.

Obsługujemy między innymi takie maszyny jak Adira, Adige, Amada, Balliu, Baykal, Bystronic, Cincinnati, Cutlite, CY Laser, Durma,  Ermaksan, Euromac, Finn-Power, Hankwang, LVD Shape, LVD Strippit, Murata, NTC, Nisshinbo, Mazak, Mitsubishi Electric, Prima Industrie, Prima-Power, Pullmax, Rainer, Shape, Salvagnini, Strippit, Tailift Trumpf, Wiedemann, Yawei Nisshinbo i wiele innych.

 
RADAN Essential Profile Image

Basic Radcombi

Podstawowa wersja Radcombi to doskonałe rozwiązanie pozwalające powiększyć możliwości zakładu wraz z posiadanym system CAD. System ten oferuje narzędzia, które pozwalają skrócić czas przygotowania produkcji.

 

RADAN Radprofile Image

Radcombi

Radcombi jest niezależnym produktem, pozwalającym na obsługę wykrawarek, wycinarek bądź maszyn typu combo. Pozwala to operatorom na optymalizację procesu obróbczego, poprzez dobór wymaganych narzędzi i skrócenie czasu przygotowania.
RADAN Radnest

Radnest

Radnest jest wysoce efektywnym rozwiązaniem do nakładania, które podnosi funkcjonalność modułów Radpunch oraz Radprofile. Istnieje możliwość w pełni automatycznego bądź manualnego nakładania na arkusz blachy.
RADAN Radview DNC Image

RadviewDNC

RadviewDNC pozwala operatorowi maszyny na przeglądanie rysunków komponentu, nakładania, warunków pracy oraz przesyłaniem danych do maszyny.