RADAN Essential Punch ImageRADAN Essential Punch ImageRADAN Essential Punch Image

PDFRADAN Basic Radpunch

Wykrawanie CNC dla posiadaczy innych rozwiązań CAD

Podstawowe wykrawanie to rozwiązanie dla firm, które chcą wykorzystywać posiadane rozwiązania CAD. Pozwala ono na zwiększenie efektywności i produktywności posiadanego parku maszynowego.

 

Zapytaj o ofertę RADAN

 

Radpunch - kilka cech aplikacji:

  • Wprowadzanie danych rysunkowych poprzez "przeciągnij i upuść"

  • Automatyczny załadunek rysunków DXF/DWG

  • Automatyczna obróbka/kolejność

  • Automatyczne usuwanie części

  • Graficzne sprawdzanie przygotowanej technologii

  • Kształtowe nakładanie pojedynczej części

  • Projekt nakładania z raportami definiowanymi przez użytkownika

  • Obsługa zaawansowanych funkcji maszyny

  • Zwiększenie efektywności maszyny/obróbki


Łatwe programowanie

Radpunch charakteryzuje się dużą łatwością obsługi i przy wykorzystaniu doświadczenia operatora, możemy stworzyć profesjonalne połączenie techniki i wiedzy, którą można zachować w bazie systemu MDB. Oznacza to, że informacje odnośnie technologii wykrawania są przechowywane przez system z możliwością wykorzystania ich w przyszłości w innych projektach.

Optymalizacja obróbki

Moduł ten umożliwia stosowanie wielu typów obróbek w zależności od kąta ustawienia elementu w nakładaniu. Opcja ta pozwala sterować wykorzystaniem materiału ze względu na obrót elementu, ale również pozwala kontrolować ograniczenia maszyny, pod kątem możliwości obrotu narzędzia w stacji głowicy. Aby w znaczący sposób ograniczyć ilość przejść narzedzia ze względu na ilość obrotów, Radpunch dostarcza wiele rozwiązań optymalizacyjnych, jak na przykład lista narzędzi z opisem wykorzystania narzędzia. Przy takich możliwościach, operator w bardzo szybki sposób może zareagować i edytować wykonywane operacje, które mogą mieć znaczący wpływ na czas procesu.

Możliwości i kontrola

W połączeniu automatycznego działania i wiedzy użytkownika, kryje się dużo możliwości. Dlatego Radpunch pozwala swoim użytkownikom na wykorzystanie praktycznej wiedzy i zastosowanie jej w automatycznym działaniu systemu. Jeśli się okaże, że rozwiązania rozkładu w wersji podstawowej są niewystarczające, to można zwiększyć działanie systemu w tym zakresie poprzez aktualizacje do wersji wyższej, dzieki czemu zyzkamy na materiale.

Efektywność przede wszystkim

Maszyna jest tak efektywna jak pozwala jej na to oprogramowanie, dlatego zawsze dopracowujemy każdy postprocessor do maszyny uzytkownika, aby miec pewność że wszystkie opcje maszynowe są obsługiwane z poziomu Radpunch.