RADAN usprawnia produkcję w AMC RADAN usprawnia produkcję w AMC

RADAN Radmanager

Efektywna Technologia Przetwarzania Zamówień Klientów Na Nestingi

Radmanager to prosty sposób tworzenia projektów nestingów na podstawie danych z zamówień klienta. Pozwala na mieszanie części z różnych zamówień w jednym projekcie nestingu w celu maksymalnej wydajności i wykorzystania materiału.

Korzyści:

  • Łatwe tworzenie nestingów dla różnych zamówień, przy maksymalnej wydajności i wykorzystaniu arkuszy

  • Zarządzanie zamówieniami klienta w procesie produkcji blaszanych

  • Bezpośrednie połączenie z RADAN CAD/CAM

  • Komunikacja z istniejącym systemem ERP zwiększa szybkość i dokładność

  • Minimalna obsługa przy wprowadzaniu danych podczas tworzenia projektów nestingów

 
 

JAKOŚĆ NAPĘDZA WYDAJNOŚĆ – Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Nawet najmniejsze usprawnienia w wydajności mogą przełożyć się na wielkie oszczędności. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania sprawią, że będziesz jeszcze bardziej wydajny. Wypełnij poniższy formularz, aby przekonać się jak RADAN może przełożyć się na zwrot z inwestycji.

Kalkulator Wykorzystania Materiału
Przeciętny koszt arkusza (EUR)
Ilość przetworzonych arkuszy na dzień

Wartość blachy przetwarzanej dziennie  
Wartość blachy przetwarzanej tygodniowo  
Wartość blachy przetwarzanej rocznie  

2% potencjalna wartość blachy zaoszczędzonej rocznie  
3% potencjalna wartość blachy zaoszczędzonej rocznie  
4% potencjalna wartość blachy zaoszczędzonej rocznie  
5% potencjalna wartość blachy zaoszczędzonej rocznie  

Radbend ROI Calculator (Na jedną maszynę)
Typowa stawka godzinowa (EUR)
Tygodnie pracujące/rok
Godziny Produkcji/tydzień
Typowa poprawa programowania offline Radbend
Aktualna wydajność % na dzień

Godziny pracujące rocznie  
Koszt roczny  
Koszt czasu przestoju  

Potencjalne oszczędności na maszynę w roku  
 

Części

Informacje o wytwarzanych częściach są przechowywane w bazie danych więc łatwo wprowadzić powtarzające się zamówienia. Dane o części można zebrać z pliku CAD lub wprowadzić je ręcznie zanim część zostanie narysowana. W dodatku można powiązać z częścią zdjęcia, różne pliki i dane potrzebne do wytwarzania, więc nie ma potrzeby na wielokrotne wprowadzanie danych za każdym razem gdy część jest wytwarzana.

Klienci i Zamówienia

Możesz wprowadzić dane dotyczące swoich klientów oraz zamówień, które u Ciebie składają. Każde zamówienie może zawierać wiele różnych części, a status zamówienia widać na pierwszy rzut oka, zanim otworzysz zamówienie, aby wyświetlić szczegółowe informacje o jego postępach.

Jeśli w Twojej organizacji jest system ERP, to dane możesz wprowadzać za pomocą plików CSV, aby przyspieszyć i uniknąć podwójnie wprowadzonych zadań, które mogłyby wprowadzić zamieszanie.

Tworzenie Nestingu

Projekty Nestingu w RADAN można dopasować do Twoich potrzeb.Możesz zrobić nestingi według określonego terminu zamówienia, lub znaleźć wszystkie części, które mają wspólny materiał i je ułożyć na blasze. Interfejs użytkownika ułatwia wyszukiwanie grup części według Twoich kryteriów i wprowadza je do projektu nestingu do dalszej obróbki.

Gdy już powstanie projekt nestingu, można go przetwarzać w RADANia jak zwykle. Jakiekolwiek zmiany w ilości ułożonych na blasze części można przesłać z powrotem do Radmanagera, aby te części które nie znalazły się na nestingu dodać do następnego projektu. Pomoże Ci to tworzyć projekty nestingu nie generując przy tym odpadów, które wymagają dalszego zarządzania.

Części, które ulegną uszkodzeniu podczas produkcji można zapisywać, aby szybko stworzyć zamienniki w następnym nestingu.