Chcesz zwiększyć produktywność swoich krawędziarek o 40%? Wyślij do nas plik z elementem, który chcesz zagiąć w 2D lub 3D, a my wykonamy go przy użyciu naszego rozwiązania.

W odpowiedzi dostaniesz od nas filmik, na którym pokażemy Ci jak łatwo i szybko możesz wykonać przygotowanie procesu gięcia, zwiększając tym samym efektywność programowania maszyn. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz obniżyć koszty, zwiększając produkcję nawet o 40%. 

Wypełnij poniższy formularz i prześlij plik z elementem który chcesz zagiąć (spakowany jako zip), a my prześlemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. 
 
 

Więcej informacji o Radbend znajdą Państwo tutaj

*Wykonujemy tylko jeden element dla jednej firmy.

Leave this field empty
Twoje Dane

spinner

Data Protection As well as using your email address to communicate with you relating to your enquiry, we may from time to time contact you by email or other means to provide you with related information which may be of interest to you.


Please indicate your permission for the storage of your details provided in connection with this form.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Radan.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Radan zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Konsultacje
Newsletter
Zgłoś problem techniczny

 

 


Warto zobaczyć

Zamów Newsletter

 

 

_usuk