Chcesz zwiększyć produktywność swoich krawędziarek o 40%? Wyślij do nas plik z elementem, który chcesz zagiąć w 2D lub 3D, a my wykonamy go przy użyciu naszego rozwiązania.

W odpowiedzi dostaniesz od nas filmik, na którym pokażemy Ci jak łatwo i szybko możesz wykonać przygotowanie procesu gięcia, zwiększając tym samym efektywność programowania maszyn. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz obniżyć koszty, zwiększając produkcję nawet o 40%. 

Wypełnij poniższy formularz i prześlij plik z elementem który chcesz zagiąć (spakowany jako zip), a my prześlemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. 
 
 

Więcej informacji o Radbend znajdą Państwo tutaj

*Wykonujemy tylko jeden element dla jednej firmy.

Leave this field empty
Twoje Dane

spinnerZgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Radan.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez Nicom - Autoryzowany Dystrybutor Radan zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).

Na skróty

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o szkolenie
Konsultacje
Newsletter
Zgłoś problem techniczny

 

 

 
 

Warto zobaczyć

Zamów Newsletter

 

 

_usuk