Chcesz zwiększyć produktywność swoich krawędziarek o 40%? Wyślij do nas plik z elementem, który chcesz zagiąć w 2D lub 3D, a my wykonamy go przy użyciu naszego rozwiązania.

W odpowiedzi dostaniesz od nas filmik, na którym pokażemy Ci jak łatwo i szybko możesz wykonać przygotowanie procesu gięcia, zwiększając tym samym efektywność programowania maszyn. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz obniżyć koszty, zwiększając produkcję nawet o 40%. 

Wypełnij poniższy formularz i prześlij plik z elementem który chcesz zagiąć (spakowany jako zip), a my prześlemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. 
 
 

Więcej informacji o Radbend znajdą Państwo tutaj

*Wykonujemy tylko jeden element dla jednej firmy.

Twoje Dane
spinner

ZIP - wymagany format pliku. Inne typy plików zostana usunięte.Data Protection Please indicate your permission for the storage of your details provided in connection with this form.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez Spółkę VERASHAPE Tomasz Szymański, z siedzibą w Rzeszowie, ul. Wyspiańskiego 27a, 35-111 Rzeszów, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).